از همکاری مجدانه و همه جانبه سازمان مدیریت صنعتی و تلاش صمیمانه و مستمر مشاوران آن سازمان که با پشتکار و همتی بی شائبه، مبتنی بر اعتقاد و ایمان کاری، تا حصول نتیجه مطلوب نهایی ما را همراهی کردند سپاسگزاری می‌نمایم.

ابوطالب نجفی
مدیر عامل, شرکت خدمات انفورماتیک

از همکاری صمیمانه مشاوران سازمان مدیریت صنعتی در پروژه‌ای که اکنون به بار نشسته است تشکر می‌نمایم. دوستی با شما مایه افتخار نوین زعفران و همیشه موجب امتنان خواهد بود. آرزو می‌کنم در باروری کیفیت، مدیریت و استاندارد در میهن عزیزمان ایران همواره موفق و پیروز باشید.

علی شریعتی‌مقدم
کارآفرین و بنیانگذار, شرکت نوین زعفران

فعالیت ارزنده مشاوران و کارشناسان محترم سازمان مدیریت صنعتی در موفقیت پروژه فی‌مابین در خوز تحسین و تقدیر فراوان است. برای شما توفیق روز‌افزون در جهت خدمت به مردم و تقویت بنیان اقتصادی و اجتماعی ایران مسئلت می‌نمایم.

علی‌اکبر بسکابادی
رئیس هیات‌مدیره و مدیر عامل, شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی

ضمن سپاس از خدمات مشاوره‌ای سازمان مدیریت صنعتی که در گروه و سه شرکت تابعه با موفقیت انجام شده است، بدین‌وسیله به طور اخص از زحمات مشاوران و کارشناسان آن سازمان در تحقق این موفقیت قدردانی می‌نمایم.

احمد شریف‌زاده
معاون مالی-پشتیبانی و منابع انسانی, گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران

موفقیت یک سازمان برآیند مشارکت و اهتمام در ید مدیریت آگاه و مجموعه کارکنان آن است. از تلاش‌های مشاوران و همکاران سازمان مدیریت صنعتی که در تمامی ابعاد ما را یاری رسانیدند تشکر می‌نمایم. با تهنیت به موفقیت، استمرار بالندگی و سرافرازی آن سازمان ارزشمند را مسئلت دارم.

سید محمدعلی سید ابریشمی
رئیس, موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

از زحمات مشاوران و همکاران سازمان مدیریت صنعتی که موجبات تحقق اهداف طرح را در دفتر مرکزی و نیز در کارخانجات این شرکت فراهم آوردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم. توفیق موفقیت‌های روز افزون آن سازمان محترم و آن همکاران ارزشمند

انوشیروان محمودی
مدیر عامل, شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و همکاری‌های ارزشمند مشاوران و کارشناسان سازمان مدیریت صنعتی، اتمام موفقیت‌آمیز پروژه فی‌مابین را به این شرکت و آن سازمان تبریک عرض می‌نمایم. امیدوارم همواره و در سایر موارد و مسائل این شرکت نیز ما را یاری فرمایید.

ناصر نقوی
مدیر عامل, گروه تولیدی و صنعتی آلفام

مشاوران و کارشناسان سازمان مدیریت صنعتی، علاوه بر پشتکار در انجام موضوع قرارداد، در تمامی مراحل همکاری فی‌مابین نقشی سازنده و فعال داشته‌اند. بدین ترتیب مراتب تشکر و قدردانی این شرکت را از تیم کارشناسی سازمان مدیریت صنعتی اعلام می‌دارم.

سید عزت خاتمی
معاون اداری و منابع انسانی, شرکت مالیبل سایپا - عضو گروه خودروسازی سایپا

جدیت، تلاش‌های مجدانه و همراهی مسئولانه مشاوران سازمان مدیریت صنعتی از مهم‌ترین عوامل اجرای موفقیت‌آمیز پروژه همکاری ما بوده است. بدین وسیله مراتب امتنان و تشکر خود را از مدیرعامل و ارکان اجرای پروژه ابراز می‌نمایم.

عباس غفاری
مدیر توسعه مدیریت, سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

خدمات و تلاش‌های صادقانه مشاوران سازمان مدیریت صنعتی که با ارائه راهنمایی‌های ارزشمند و انتقال دانش و تجربه ما را یاری نموده‌اند ارج می‌نهیم. امیدوارم در ظل عنایات خداوند رحمان در خدمت به کشور مقدس ایران بیش از پیش موفق و پیروز باشید.

امیرحسین دانش‌کهن
معاون اداره کل پشتیبانی, بنیاد شهید و امور ایثارگران

همکاری و مشارکت مشاوران و کارشناسان سازمان مدیریت صنعتی و مدیران آن مجموعه قابل تقدیم بسیار است که در انجام موفقیت‌آمیز پروژه فی‌مابین اهتمام تمام داشته‌اند. توفیق روز افزون آن مجموعه را در انجام خدمت به کشورمان خواهانم.

سید مهدی مؤمنون
رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل, شرکت سهامی آب منطقه‌ای کرمان

رضایت و امتنان این شرکت را از سازمان مدیریت صنعتی در حسن انجام کار و مساعی مشاوران و کارشناسان محترم آن سازمان به اطلاع می‌رسانم. و از ایشان که در تحقق اهداف ما را صمیمانه یاری رساندند صمیمانه قدردانی می‌نمایم. با آرزوی توفیق روز افزون

سید محمد حسینی
معاون منابع انسانی, شرکت سهامی برق منطقه‌ای باختر

از زحمات بی دریغ مشاوران و کارشناسان سازمان مدیریت صنعتی که با تلاش و کوشش خود، این شرکت را در اجرای طرح همراهی نمودند، تشکر و قدردانی می‌نمایم. بی‌گمان اجرای موفقیت‌آمیز این پروژه جز با جدیت همکاران آن سازمان میسر نمی‌شد. توفیق آن سازمان در خدمت به کشور را مسئلت دارم.

سید مجید توکلانی
مدیر عامل, شرکت احداث صنعت - سازمان توسعه و نوسازی صنایع معادن و صنایع معدنی ایران

از همکاران محترم سازمان مدیریت صنعتی که این شرکت را همواره در مراحل مختلف طراحی و اجرای طرح، به صورت حضوری و تلفنی یاری دادند، قدردانی می‌نمایم. امید است بیش از پیش در ارائه خدمات موثر مشاوره‌ای و آموزشی به بخش صنعت کشور موفق باشید.

داود امراه‌نژاد
مدیر عامل, شرکت تراکتورسازی کردستان

برای کسب اطلاعات بیش‌تر با واحد مشاوره و تحقیق در تماس باشید.

برخی مشتریان ما