همه چیز در مورد کانون‌ها و مراکز ارزیابی و توسعه

شرکت درسا بعنوان حامی برنامه‌ی استعدادیابی و پرورش مشاوران حرفه‌ای مدیریت ایران، همکاری با سازمان مدیریت صنعتی را آغاز کرد.
بنا به این خبر، شرکت درسا از اسفند 99 در مسیر اهداف خود مبنی بر توسعه صنایع داخلی و ساختن سازمان‌های آینده، با حمایت از دانش پذیران دوره “شمسا”  سازمان مدیریت صنعتی گامی در این جهت برداشته است.
برنامه‌ی استعدادیابی و پرورش مشاوران حرفه‌ای مدیریت ایران، بر پایه‌ی شناسایی، انتخاب و پرورش گام به‌گام استعدادهای مشاوره‌ مدیریت در کشور طراحی شده است. 
هدف اصلی این برنامه تقویت و توسعه‌ی ظرفیت مشاوره مدیریت در کشور؛ ضمن شناسایی و جذب استعدادهای بالقوه و بالفعل این حوزه در شبکه مشاوران سازمان مدیریت صنعتی (شمسا) است. 
این برنامه بگونه‌ای طراحی شده که منطبق با نیاز بازارکار و مشاوران مدیریت باشد. 
تمامی ماژول‌های این برنامه کاربردی و مهارتی هستند و بگونه‌ای ارائه می‌شوند که مخاطبان بتوانند مباحث را در پروژه‌های مشاوره‌ایِ سازمان مدیریت صنعتی یا پروژه‌های شخصی خود عملیاتی کنند.
 

به دنبال حل مسائل سازمان خود هستید؟

برای مشورت با مشاوران حرفه‌ای مدیریت‌ومشاوران مجرب کسب‌وکارِ «سازمان مدیریت صنعتی»‌ در تهران و یا نمایندگی‌های استانی با ما تماس بگیرید، یا درخواست خود را آنلاین ارسال کنید.

مقالات پیشنهادی

قانون-پایانه-های-فروشگاهی
مشاوره مدیریت

قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان

انجام تکالیف جدید قانونی با ایجاد ساز و کارها و استقرار سامانه صدور صورتحساب الکترونیکی و ارسال برخط به سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی میسر است و سازمان مدیریت صنعتی به عنوان یکی از شرکت‌های تاثیرگذار در این حوزه می‌تواند با ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای به تحقق این تکلیف در شرکت‌ها کمک نماید.

مطالعه

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *