مشـاوران حرفه‌ای در کنار مدیـران حرفه‌ای

آکادمی پرورش ارزیاب کانون ارزیابی
سازمان مدیریت صنعتی به عنوان اولین متولی و حامی بومی‌سازی کانون‌های ارزیابی و توسعه در ایران، آکادمی پرورش ارزیاب حرفه‌­ای را در مسیر تحقّق شایسته‌محوری و با هدف پرورش و رتبه‌بندی ارزیاب‌های حرفه‌­ای راه‌اندازی نموده است که از معتبرترین مراکز تایید صلاحیت ارزیابان کانون است
< بیشـتر بخوانیـد >
طراحی و اجرای کانون‌های ارزیابی و توسعه
شایسته‌گزینی، مدیریت استعداد، جانشین‌پروری و توسعه‌ی فردی، نیازمند شناختی درست و واقع‌بینانه از وضعیت موجودِ نیروهای سازمان است. در این مسیر با شما همراه هستیم.
< بیشـتر بخوانیـد >
برنامه تخصصی کوچینگ سازمانی و کارکنان
سازمان مدیریت صنعتی و موسسه کوچینگ و راه‌بری رای‌مانا، برگزار می‌کند. این برنامه در راستای یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نقش‌های مدیرِ راه‌بر؛ کوچ کردن کارکنان و مدیران زیردست در سازمان، اجرا می‌شود.
< بیشـتر بخوانیـد >
دوره جامع پرورش و تایید صلاحیت مدیران ارشد بازاریابی
این برنامه بر مبنای سرفصل های Charted Institute of Marketing بر پایه ی شناسایی استعدادهای مدیریت بازاریابی و با هدف تربیت کادری حرفه ای از مدیران در سطوح ارشد سازمان ها در کشور طراحی شده است.
< بیشـتر بخوانیـد >
مشاوره اجرای «قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان»
بسته خدمات آموزش و مشاوره برای مدیران مالی، مدیران ارشد و اعضای هیات‌مدیره شرکت‌ها تا بتوانند اخذ تصمیم به‌موقع و انتخاب مناسب‌ترین راهکار صدور صورتحساب الکترونیکی و اجرای قانون مذکور داشته باشند.
< بیشـتر بخوانیـد >
Previous slide
Next slide

وبلاگ مشاوره مدیریت

بلاگ مشاوره مدیریت ما را بخوانید تا به کمک این مجموعه در کسب و کار خود، بینش مشاوران و دانش مدیریتی را به استراتژی و برنامه‌های عملیاتی تبدیل کنید.

مقالات بیشتری را ببینید  

ویدئـوهای مشـاوران مدیریت

کیفیت جلسات، تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی های هیات مدیره ارتباط مستقیم با موفقیت شرکت دارد. خصوصا در دوران بحران های اقتصادی و یا دوران بحران کرونا که نیاز سازمان‌ها به تصمیمات حساب‌شده‌تر و در عین حال پرسرعت تر بیشتر از قبل احساس می‌شود. اما براستی نقش هیات مدیره ها و مدیران عالی رتبه سازمان در عبور از بحران چیست؟

همه‌گیری ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی حاصل از آن موجب شد تا بسیاری از کسب و کارها، اقدام به ساختن سیستم‌های CRM خود کنند.در این ویدئو به بررسی سیستم‌ها و زیر سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان(CRM) می‌پردازیم تا بتوانیم فرآیند‌های لازم برای CRM بهینه را، بهتر بشناسیم و طراحی کنیم.

امروزه که بحران‌های بهداشتی از یک سو و بحران های اقتصادی از سوی دیگر، پیچیدگی مدیریت کسب و کار‌ها را بیشتر کرده است، اهمیت داشتن مدیران و رهبران ارشد توانمند در سازمان‌ها اهمیتی دوچندان یافته است. اما چگونه کانون های ارزیابی در دو حوزه‌ی جذب و استخدام مدیران جدید و همچنین توسعه مدیران سازمان  ما کمک می‌کند؟

خدمات مشـاوره مدیریت

استراتژی و تحول

ساختار و طراحی سازمان

مدیریت منابع انسانی

مدیریت بازاریابی و فروش

مدیریت پروژه

مدیریت دارایی‌های فیزیکی

مسئولیت اجتماعی

مالی و حسابداری

چرا مشـاوره با مـا

توانمندی و تجارب منحصر بفرد

انجام بیش از ۴۰۰۰ پروژه بزرگ، متوسط و با تأثیر ملی ؛ داشتن بیش‌ترین تعداد مشاوران حرفه‌ای پیوسته در کشور ؛ داشتن بزرگ‌ترین شبکه‌ی مشاوران و متخصصان وابسته.

همراهی در رشد و توسعه

ارائه‌ی خدمات کلان و یکپارچه با مشاوران مجرب در حوزه‌های تخصصی مختلف و بیش‌ترین تنوع خدمات از سطح بزرگ و پیچیده و استراتژیک تا عملیاتی و فردی.

رهبری فکر

پیشرو در توسعه‌ی مدل‌های بومی از طریق دانش روز جهانی با درک صحیح از اقتضائات داخلی. جایگاه رهبری فکر بر پایه‌ی اعتماد و حمایت همیشگی شما.

دارنده گواهی‌های صلاحیت 

ما با افتخار نشان‌های صلاحیت مشاوره مانند: خدمات مدیریت‌بهره‌وری، ارزیابی شایستگی‌های عمومی مدیران حرفه‌ای دستگاه‌های اجرایی و … را بر سینه داریم.

پروژه انجام شده
0 +
مشتریان وفادار
0 %
دانش آموخته
K 0
همکار مشاور
0 +

برخـی از پروژه‌های مشاوره مدیریت ما

در مورد مشاوره مدیریت و نقش آن بیشتر بدانید

مشاوران مدیریت با ارائه مشاوره تخصصی درخصوص حل مشکلات و ایجاد و تداوم رشد، با کسب و کارها برای بهبود عملکرد آنها همکاری می کنند. آنها با شرکت‌ها در طیف گسترده ای از بخش ها از جمله استراتژی، امور مالی، منابع انسانی، بازاریابی و فروش و موارد بیشتر کار می‌کنند. علاوه بر شرکت‌های خصوصی، بسیاری از موسسات دولتی نیز از مشاوره مدیریت برای بهبود عملکرد و کارایی خود بهره می‌برند.

به طور کلی، نقش مشاور مدیریت، ارائه ممیزی از رویه‌های جاری، توصیه راه‌کار بهبود و ارائه‌ی یک برنامه اجرایی به کارفرما است. مشاوران مدیریت می‌توانند، صرفا برای مشاوره به مدیریت ارشد در مورد یک پروژه خاص یا به طور گسترده تر در مورد ساختار و عملکرد کلی شرکت وارد عمل شوند.

مشاور مدیریت اغلب شکاف مهارتی یک کسب و کار را پر‌می‌کند زیرا دریافت کمک از خارج سازمان می تواند بسیار ارزان تر از استخدام افراد و یا تیم‌ها برای مدیریت یک پروژه یا انجام یک کار باشد.

یک مشاور معمولا در یک یا چند زمینه‌ی خاص تخصص دارد، که ممکن است خود یک کسب و کار روی آن حوزه تمرکز یا آشنایی کافی را نداشته باشد. بعلاوه، آنها می‌توانند بدون اینکه حواسشان به اجرا و مسائل روزانه کسب و کار پرت شود، روی پروژه‌ها تمرکز کنند. مشاوره مدیریت طیف وسیعی دارد، شرکت‌های بزرگ‌تر در زمینه های متنوعی خدمت و راه‌حل‌های نهایی را ارائه می‌دهند در حالی که دیگران ممکن است تخصص خود را در یک زمینه خاص متمرکز کنند.